social 1 social 1 social 1 social 1 social 1

Podziękowania i referencje

Co mówią o mnie ludzie, których dane mi było spotkać na swojej drodze?

"Dziękuję za prezentację, którą przedstawiłaś wczoraj grupie ASCENT. Była zarówno interesująca jak i inspirująca. Opinie uczestników z Londynu i Stamford są bardzo pozytywne."

Lisa z Community Affair

"Jesteś wyjątkowa. Jako osoba, która zna Cię dobrze, jestem pełen podziwu dla Twojej odwagi i determinacji oraz subtelnego sposobu, w jaki opowiadasz o swoich osiągnięciach."

Richard, naczelny dyrektor Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego

"Jesteś po prostu wspaniała! Zainspirowała mnie Twoja odwaga, determinacja i wyjątkowo silna wola. Nie wiem jak to robisz, ale zawsze zdołasz chwycić mnie za serce i wzruszyć swoimi opowieściami. Kiedy piszę tego maila, znowu mam łzy w oczach."

Dany, kierownik projektów

"Naprawdę nie wiem, czy jesteś zupełnie bezinteresowna, bardzo odważna czy po prostu szalona, ale jakakolwiek odpowiedź na to pytanie - gratulacje! Twoje osiągnięcia są zdumiewające a opowieści o nich sprawiają, że można się poczuć jakby przeżywało się je razem z Tobą."

Andrew, dyrektor generalny

"Po prostu dziękuję za to, że mogłaś być w Meksyku w tym tygodniu, pomimo napiętego planu zajęć. Twój pobyt bardzo dużo zmienił i posunął znacznie naprzód prace nad projektem."

Melanie, menadżer programu zmian organizacji

"To naprawdę dobra i zachęcająca prelekcja. Twoja ciężka praca to droga do sukcesu. Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoimi doświadczeniami."

Joerg, analityk

"Nie spodziewałem się, że tak wiele pożytecznego może wypłynąć z Twoich warsztatów. Praca z prawdziwie doświadczonym mentorem jak Ty rozwiązuje problemy nawet te, których nie widać gołym okiem."

Jon, dyrektor projektów w sektorze publicznym

"Gratulacje nie wystarczą i wydają się brzmieć zbyt babakbue w porównaniu z tym czego dokonałaś. Twoje opowieści brzmią jak zaczerpnięte z przygód Indiana Jones."

Ian, inżynier lądowy

"Tak trzymaj, mała! Zbieraj pieniądze na UNICEF. Jesteś jeszcze piękniejsza z tą działalnością charytatywną ... "

Meldy, przewodnik górski

"Zamierzam wydać dużo pieniędzy na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w tym sezonie, by uszczęśliwić moje dzieci. One mają tak dużo szczęścia w życiu. Tak wiele wysiłku wkładasz w to wszystko, więc pozwól i mi się włączyć w to co robisz i przeznaczyć pieniądze na te dzieci, które maja mniej szczęścia w życiu niż moje."

Nigel, dyrektor marketingu

"Uau, niesamowite! To naprawdę zdumiewające doświadczenie! Gratuluję pokonania drogi na szczyt i z powrotem."

Pia, kierownik projektów

"Dziękuję, Aniu. Chcę osobiście Ci podziękować za to, że umocniłaś moje życie zawodowe i prywatne. Czasami przyznam, myślałam, że był to dla mnie szok ale potem zawsze zdawałam sobie sprawę, że miałaś konkretny plan i wiedziałaś dokąd idziesz. Dzięki Twojej motywacji jestem gotowa na Kilimandżaro za rok. Dzięki, że zawsze wierzysz we mnie i wspierasz mnie we wszystkim. To bardzo wiele dla mnie znaczy, przecież wiesz, że to moja słaba strona."

Stacey, analityk i kierownik projektów

"Aniu, chciałam podziękować Ci za wczorajsze spotkanie na temat analizy problemów, z którymi się borykam i ich kompleksowej natury. Ponieważ wiem, że jesteś bardzo zajęta i masz napięty grafik, tym bardziej jestem Ci wdzięczna za poświęcony mi czas i lekcję, jaką mi dałaś. Jesteś wzorem do naśladowania pod wieloma względami!"

Katia, bankowość prywatna

"Jesteś zwariowanie niesamowita! Odpoczywaj, relaksuj się, wydobrzej, jedz, kochaj, módl się ."

Amy, przedsiębiorca

"Ogólnie nie wierzę w słuszność dawania pieniędzy szaleńcom ale zrobię dla Ciebie wyjątek bo jesteś Polką."

Stefan, główny dyrektor operacyjny

"Gratulacje z powodu pokonania piątego szczytu! Niezwykłe jest to, że równolegle z wykonywaniem codziennej pracy zawodowej i niesamowitej kariery, konsekwentnie pokonujesz kolejne szczyty!"

Krisztina, specjalista w dziedzinie compliance

"Aniu, nigdy nie przestaniesz nas zadziwiać!!!"

Victor, dyrektor naczelny

"Jesteś totalnie zwariowana. Podziwiam z całego serca!!!"

James, kierownik projektów

"Jest osoba, mogę powiedzieć, niespotykana i unikalna,
Której szlachetne cele i ciężka praca są niepowtarzalne.
Każdy dzień wielką radość jej przynosi, gdy na 7 Szczytów się wznosi.
Te słowa, droga Aniu, wyrazić nie zdołają Ciebie,
Jesteś polską gwiazdą świecącą na wielkim niebie."

Ken, policjant

"Aniu, jestem pod wrażeniem Twojego wczorajszego wystąpienia na Forum Dyrektorów. Udowodniłaś jak, dzięki wielkiemu poświęceniu i wytrwałości osiągasz każdy cel."

David, kierownik projektów

"To było naprawdę wspaniałe! Bądź dumna z tego, czego dokonałaś i zaszczepiłaś u innych."

Jamie, analityk

"Uczestniczyłam w dzisiejszym Forum Dyrektorów i chciałabym Ci pogratulować osiągnięć i ich efektywnej prezentacji. Powiązanie pomiędzy pokonywaniem kolejnych szczytów a rozwojem osobowości, na które wskazujesz, są naprawdę trafne i inspirujące."

April, dyrektor

"Uważam, że [Twoje prezentacje] są wyjątkowo motywujące, a szczególnie fakt jak wiele osiągnęłaś oprócz samej wspinaczki na szczyty."

Asher, specjalista w dziedzinie compliance

" Bardzo podobała mi się Twoja wczorajsza prelekcja. Fascynującym było usłyszeć o Twoich wyprawach, zobaczyć piękne zdjęcia, a szczególnie usłyszeć, jak trafnie odnosisz swoje doświadczenia w górach do rozwoju osobistego."

Jane, dyrektor naczelny

"Chciałem Ci tylko podziękować za przemówienie, jakie wygłosiłaś wczoraj wieczorem na temat swoich doświadczeń i podróży. Otóż wszyscy uważamy tę lekcję za bardzo inspirującą i zachęcającą do działania. Nie tylko możemy iść do przodu i spełniać swoje marzenia ale czujemy się również zmotywowani."

Mike, pracownik działu IT